Kariéra v R1

REDAKTOR/KA ZPRAVODAJSTVÍ

Olomoucký region

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání, časová flexibilita, příjemný zevnějšek, dobré komunikativní schopnosti,všeobecný přehled, samostatnost, uživatelská znalost práce na PC. Pracovní náplň: Výroba zpravodajství do regionálního vysílání R1 MORAVA a pro celostátní vysílání TV PRIMA.

Nabízíme:

Dobré finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, podporu stabilní společnosti, po zapracování možnost trvalého pracovního poměru. Předpokládaný začátek spolupráce: ihned. Své životopisy s aktuální fotografií zasílejte na e-mail.

 

OBCHODNÍK - specialista pro prodej televizní reklamy

Plzeňský region

Požadujeme:
Hledáme komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a uživatelskou znalostí práce na PC. Výhodou pro uchazeče bude prokázaná zkušenost z oblasti obchodní činnosti, pozitivní motivace na úspěch a schopnost pracovat v týmu. Pracovní náplň: práce s aktuální klientelou firmy v reklamní a mediální oblasti, vyhledávání nových klientů, mediální poradenství, jednání s agenturami, média zastupitelstvími a médii.

Nabízíme:

Zázemí silné a stabilní televizní společnosti, nadprůměrnou odměnu závislou na vykonané práci, možnost seberealizace, komplexní systém vzdělávání a tréninků, zaměstnanecké výhody. Místo pracoviště: Plzeň  Pro více informací volejte 377 262 130 (sl. Černá) nebo zašlete nabídku s životopisem e-mailem na adresu televize@r1zak.cz.