Jak nás naladit

Analogové pozemní TV vysílání

Všechny regionální televize v síti R1 vysílají na kmitočtech sdílených s Televizí Prima v časech určených licenčními podmínkami. více na TV program

Digitální pozemní TV vysílání (DVB-T)

Proces digitalizace televizního vysílání v ČR je na počátku. Z tohoto důvodu vysílá v DVB-T zatím pouze televize R1 ZAK v Plzeňském regionu. Vysílání probíhá i zde na kmitočtech sdílených s Televizí Prima a ve stejných časech jako v případě analogového vysílání. Digitální signál R1 ZAK je v Plzeňském regionu vysílán souběžně se signálem analogovým.

Kabelové TV

Provozovatelé kabelových televizních sítí mají ze zákona povinnost (tzv. must carry) zařadit do základní nabídky regionální vysílání v příslušném regionu. Informujte se u provozovatele Vaší kabelové TV.

Internetové vysílání

  • Aktuální zpravodajství z každého regionu R1 TELEVIZE (Minuty regionu), včetně týdenního archivu, je k dispozici v horní části těchto stránek. Kliknutím na mapu a nebo kalendář je možno vybrat jak příslušný region, tak požadovaný den.
  • Koprodukční publicistické pořady sítě R1 (Mozaika, Gastro, Víme jak, Výlet a Vitamín) jsou rovněž k dispozici na těchto stránkách, a to kliknutím na grafický symbol pořadu v pravé části stránky.
  • Další video záznamy (regionální magazíny atd.) jsou k dispozici na individuálních stránkách jednotlivých stanic sítě R1.